Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Lidecko

až 9 osob/y

6 pokoje/pokojů

4 ložnic/e

6 koupelny / koupelenPopis

Interiér

6-pokojový dům 160 m2 na 2 podlažích. Útulně zařízeno: vstupní hala/předsíň 8 m2 s odděleným WC. 1x pokoj 12 m2 s 2x lůžkem. 1x pokoj 18 m2 s 2x lůžkem. Obývací pokoj 18 m2 s TV se satelitním vysíláním a rádiem. Kuchyně 12 m2 (trouba, 4-plotýnkový plynový vařič, mikrovlnná trouba, mraznička). Koupelna s vanou, koupelna se sprchou, koupelna se sedací vanou. V horním patře: galerie 8 m2 s odděleným WC. Vstupní hala/předsíň 8 m2. 1x pokoj 12 m2 s 1x lůžkem a 1x pohovkou. Vstup na balkon. 1x pokoj 18 m2 s 1x lůžkem a 1x dvoulůžkem. Obývací pokoj 18 m2 s TV se satelitním vysíláním a rádiem. Kuchyně 12 m2 (4-plotýnkový vařič, trouba, mikrovlnná trouba, mraznička). Koupelna s vanou, koupelna se sprchou, koupelna se sedací vanou. Pěkný výhled na krajinu. 1 pes povolen. Voda se platí extra dle spotřeby.

Dům/Rezidence

Lidečko 20 km od Vsetin: Velký, pěkný rodinný dům "Lidecko", postavený v roce 1990. V obci Lidečko, klidná, slunná, vyvýšená poloha, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 150 m2 (oplocený), ovocná zahrada 300 m2. Ohniště. V domě: ústřední topení. Příjezd k domu. Garáž. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 200 m, železniční stanice "Lidečko" 500 m, koupaliště 6 km, krytý bazén 20 km. Tenis 100 m, jízdárna 4 km, lyžařský vlek 1 km, lyžařské centrum 40 km. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Vsetínsko je rozloženo na úpatí Vsetínských, Hostýnských a Vizovických vrchů kolem řeky Vsetínské Bečvy. V regionu se zachovaly roubené dřevěné stavby avýznamné kulturní památky, zejména v samotném Vsetíně. Dominantou města je renesanční zámek ze začátku 17. století, který je dnes sídlem Muzea regionu Valašsko. Na Vsetínsku se narodila a působila zde řada výtvarných umělců, kteří zachytili půvab kraje ve stovkách maleb a plastik. Tradici lidové kultury již po mnoho desetiletí uchovávají soubory valašských písní a tanců. Město s 28'550 obyvateli, 120 km východně od Brno, 330 km západně od Praha. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Česká republika, Beskydy, Lidečko


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lidecko


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021