• Pouze vybrané a prověřené ubytování
  Kvalita je naše priorita

  Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

 • Garance dostupnosti a servisu v místě
  Využije co nejvíce naše zkušenosti

  Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

 • Nezapomenutelná dovolená
  Soukromí a volnost ve Vašem vlastním rekreačním domě nebo apartmánu

  Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

 

Rekreační dům Hunnebostrand

6 Osob

4 Pokojů

3 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

Welcome to this spacious holiday home, set in a car-free residential area in the charming town of Hunnebostrand. The house is only a few minutes walk from the beach, the harbour, and the shops. The two-storey house has a well-kept kitchen, with the basic amenities, and a washing machine. The living room features a dining table and a sofa suite. The bedroom is equipped with two single beds and the bathroom has a WC, a washbasin, and a shower. On the second floor, there are two more bedrooms, one with a single bed, the other with a bunk bed and a single bed. The second floor also features a family room with sofas and a TV. Theres also a bathroom with a WC and a washbasin on the second floor. Hunnebostrand is one of the oldest towns in Bohuslän, dating back to the 13th century. It is a popular summer holiday resort with a lovely guest harbour, and a number of restaurants and beaches. If you are interested in history then you have come to the right place! Bohuslän has been populated since the stone ages and there are many interesting ancient remains here, stone carvings, ancient grave fields and a stone circle. Bohuslän is thought to be the home of Beowulf from the Old English epic poem. There are plenty of lovely destinations for excursions and day trips, such as the beautiful island of Resö with its charming harbour, and its shops and restaurants.The archipelago of Bohuslän is stunning and the island of Galtö is known for its beauty which has attracted many an artist and painter to the area. Welcome to beautiful Hunnebostrand! 1 living room: Free wireless internet, TV 3 bedroom: (2S)+(1S)+(1S+2B) kitchen: Electric cooker, fridge-freezer, microwave oven, cooker hood, coffee maker, washing machine Bath/WC: WC, wash basin, shower Bath/WC: WC, wash basin and: Terrace, electric heating, garden grill, garden 650 m2, basic furnishings, residential area, non-smoking house

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Hunnebostrand

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2019