Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Ängsjömåla (BLE015)

4 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Ängsjömåla (BLE015)", 3-pokojový dům 60 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý. Útulné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na verandu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Malá, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Dřevěné podlahy. Výhled na jezero. Pozor prosím: nekuřácký byt.

Dům/Rezidence

Samostatný dům "Ängsjömåla", obklopen stromy a loukami. 8 km od centra Eringsboda, na kraji obce, 20 km od centra Ronneby, samostatně stojící poloha ve svahu, 100 m od jezera, 3 km plaz, 8 km od řeky, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 1'000 m2, terasovitá zahrada (není oplocena), louka. Terasa, zahradní nábytek, gril. K dispozici: loďka. Parkovací místo (2 x) na pozemku. Supermarket 20 km, nádraží "Ronneby" 20 km, trajekt "Helsingborg" 220 km, krytý bazén 20 km. Golfové hřiště (18 jamek) 20 km. Pozor prosím: soukromý přístav loděk.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Švédsko, Jižní Švédsko, Blekinge, Ronneby, Eringsboda


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Ängsjömåla (BLE015)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020