Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Zanobini

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

2-pokojový apartmán 43 m2, v přízemí. Komfortně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, mraznička). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Topení (extra). Zahrada. Zahradní nábytek.

Dům/Rezidence

Poggio a Vico 3 km od Rufina: Kamenné stavení, obklopené velkým dobře udržovaným parkem. Chalupa "Zanobini", 350 m n.m., renovovaná, obklopena stromy a loukami. 2 apartmány v domě. 3 km od centra Rufina, 28 km od centra Firenze, slunná poloha na kopci, 39 km od jezera, v zeleni. Společné: park 3 ha, zahrada 1 ha (oplocená), bazén (6 x 12 m velký, hloubka 100 - 200 cm hluboký, 19.05.-12.09.). Terasa, zahradní nábytek, gril (houpačka). V rekreačním zařízení: WiFi (vše zahrnuto v ceně), Topení se phradí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Příjezd končí u domu (1 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km, železniční stanice "Rufina" 3 km, jezero ke koupání "Lago di Bilancino" 39 km. Golfové hřiště 25 km, tenis 3 km, jízdárna 15 km. Zajímavosti v okolí: Vicchio 18 km, Fiesole 25 km, Impruneta 36 km, San Casciano in Val di Pesa 40 km, Greve in Chianti 45 km. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

115 m n.m. >>Důležitá vinařská komunita ve Val di Sieve, která propůjčila své jméno uznávanému "Chianti Rufina DOC". Ve ville Poggioreale je muzeum "della Vite y del Vino". Obec s 6'600 obyvateli, na severovýchodě regionu, v údolí, idylická poloha, 28 km severo-východně od Firenze. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Rufina


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Zanobini

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021