Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační apartmán Scaletta (RIA102)

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Scaletta (RIA102)", 2-pokojový apartmán 50 m2 v 1. patře. Rustikálně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby a jídelním stolem. 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm). Otevřená kuchyně (4-plotýnkový plynový vařič, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Plynové topení. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Soukromý vstup.

Dům/Rezidence

Zemědělská usedlost "Podere Ginepro". 8 apartmánů v rezidenci. 2.5 km od centra Rignano sull'Arno, 20 km od centra Firenze, samostatně stojící poloha. Společné: pozemek 10 ha s rostlinami a stromy, ovocná zahrada, bazén (12 x 6 m velký, hloubka 120 - 160 cm hluboký, 01.05.-30.09.). Venkovní sprcha, stolní tenis, gril. V domě: stolní tenis, pračka (společné, extra). 1.1 km dlouhý neupravený příjezd končí. Parkovací místo na pozemku. Supermarket 2 km, železniční stanice "Rignano sull'Arno" 3 km. Prodej místních zemědělských výrobků. Upozornění: majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Vesnice s 7'500 obyvateli, v údolí, centrální poloha, 30 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Rignano sull'Arno


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Scaletta (RIA102)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021