Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační apartmán Tre D (LSP171)

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

"Tre D (LSP171)", 4-pokojový apartmán 65 m2 v 1. patře. Jednoduše a účelně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem a TV. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (myčka, 4-plotýnkový plynový vařič, varná konvice, mraznička) s jídelním stolem, TV. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Elektrické topení, klimatizace. Balkon. Balkonový nábytek. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu, dětská postýlka. Rezervované parkovací místo. Maximálně 1 pes povolen.

Dům/Rezidence

Apartmánový dům "Tre D", 4-podlažní. 4 domy v rezidenci. 400 m od centra Lido di Spina, 25 km od centra Ravenna, 62 km od centra Ferrara, 700 m od moře. Společné: bazén (25 x 12 m velký, 01.06.-13.09.). Malý dětský bazén / brouzdaliště. V domě: výtah. Obchod 400 m, písečná pláž 700 m. Koupací čepice povinná.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Spina leží 30 km severně od Ravenna, 55 km od Ferrara a 100 km jižně od Venice ve velkém borovém lese. Krásné rekreační domy - většina se společným bazénem - podél pobřeží. Nevýhoda: velmi populární místo pro obyvatele okolních oblastí během víkendu. V 6. století př.n.l. byla Spina prosperujícím etruským městem, dnes tvoří vrchol kuchařského umění. Spousta krásných obchodů, ve kterých výhodně nakoupíte. Spina uzavírá 23 km dlouhé pobřeží Commacchio.>.


Umístění

Itálie, Adria, Emilia Romagna, Lido di Spina


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Tre D (LSP171)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021