Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Casa Vacanze Il Girasole

až 2 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Casa Vazanze Il Girasole", 2-pokojový apartmán 35 m2, v přízemí. Jednoduše a komfortně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem, TV, klimatizací a horkovzdušným topením. Vstup k zahradnímu sezení. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizací a horkovzdušným topením. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, mraznička). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Topení, klimatizace (extra). Vytápění pouze v období od 01.11. do 30.03. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Rezervované parkovací místo (kryté).

Dům/Rezidence

Agropoli: Pěkný třígenerační dům "Casa Vacanze Il Girasole", obklopen stromy. Slunná poloha, 1 km od moře. Společné: zahrada s rostlinami a květinami, nezapuštěný bazén (5 x 3 m velký, 01.06.-30.09.). Zahradní sezení. K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: snídaňová místnost. Výměna povlečení 1x týdně (extra). Úklid denně na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti denně na vyžádání (extra). Snídaně na možná (extra). Parkovací místo (kryté) u domu. Obchod 1 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, bar 1 km, písečná pláž 1 km. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Železnice v blízkosti.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Rekreační středisko s možností koupání, s 12 000 obyvateli, se starou částí města, která stojí za shlédnutí. Leží 80 km jižně od Neapole na pobřeží. Pláže od Agropoli po Paestum jsou pěkné, písečné a mírně se svažující. Ideální místo k výletům podél pobřeží a do hor ve vnitrozemí.


Umístění

Itálie, Kampánie, Cilento, Agropoli


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Casa Vacanze Il Girasole

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021