Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Väinämöinen

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

25 km severně od Kuusamo, obec Ruka (západní Ruka) 3 km, jezero Kesäjärvi 20 m, mělké a písečné dno, vlastní loď. Apartmán z kulatiny v řadovém domě, postaven v roce 2005. Ložnice 1: dvojlůžko, ložnice 2: palanda, obývací pokoj: rozkládací pohovka, spací výklenek s dveřmi (v podkroví): 2 matrace, podkroví: 2 lůžka + dětská postýlka, kombinovaná kuchyně-obývací pokoj, elektrická sauna. Plocha 70 m2 + podkroví 14 m2. Apartmán se pronajímá pro maximálně 7 osob. Nachází se u jezera Kesäjärvi, v blízkosti trasy lyžařského autobusu. Apartmán je uprostřed v 3-bytovém řadovém domě. Parkoviště pro 2 auta. Dodatečné vybavení: Dětská bezpečnostní branka v přízemí a v patře. Ostatní vzdálenosti: Oulanka Národní park / Pieni Karhunkierros stezka 23 km, pohoří Riisitunturi Fell 24 km. Dodatečné informace: Poplatek za ložní prádlo a závěrečný úklid bude připočten k ceně. Nejbližší restaurace RukaTonttu. Rezervace začínají v 16:00 hod. a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Väinämöinen

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020