Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Ullanlinna

až 7 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

45 km severně od Kuusamo, jezero Kitkajärvi 20 m, mělké a tvrdé pískové dno, molo, vlastní loď. Laminovaná rekreační chata z kulatiny, v přízemí obývací pokojkuchyně, ložnice s dvoulůžkem a dětskou postýlkou, WC, sauna (vyhřívaná dřevem, vstup do sauny z terasy). V horním patře salonek s krbem, spací výklenek se 2 lůžky, spací výklenek s 1 lůžkem a ložnice s dvoulůžkem. Krásná a klidná lokalita, nejbližší soused ve vzdálenosti 200 m. Lyžařské středisko Ruka je vzdáleno 17 km. Udržované lyžařské trasy, napojení na síť lyžařských stezek v Ruka. V blízkosti přírodních památek v Kuusamo, pěší turistická stezka Karhunkierros 6 km, Kiutaköngäs vodopády 15 km. Majitel zajišťuje po dohodě nabídku programu, včetně "rybolovu v peřejích", trolling-rybaření s průvodcem. Je možno si pronajmout přívěsný motor, kánoe a sněžné skútry. Víkendové rezervace platí od pátku (16:00 hodin) do neděle (12:00 hodin). Doporučujeme Vám rezervaci závěrečného úklidu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Ullanlinna

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020