Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Mökkiranta

až 5 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

22 km severovýchodně od Ilomantsi, jezero Viinijärvi 30 m (218,24 ha), tvrdé písečné dno u mola, mírně se prohlubující (při prohlubování měkne), molo, vlastní loď, možnost zapůjčení přívěsného motoru. Rekreační chatka, postavena v roce 2018, přístavba (umývárna/WC a technická místnost) postavena v roce 2020. Obytná kuchyně s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, ložnice s dvoulůžkem, další ložnice s palandou, sauna se saunovými kamny na dřevo a samostatná umývárna/WC. Moderní chata v divočině, v klidné lokalitě. Nejbližší soused se nachází na druhé straně zálivu. Chatka je vybavena vzduchovým tepelným čerpadlem, k dispozici je také funkce chlazení. Pes je povolen za příplatek. Vzhledem k alergii majitele nejsou kočky povoleny. Půjčovna přívěsného motoru zahrnuje jednu nádrž benzínu. Vzdálenost k turistické stezce Pogostan kierros je asi 5 km. 10 km k osvětlené 3 km lyžařské trati Lehtovaara. Dobrá destinace pro lovce, státní lovecké oblasti jsou vzdálené 5 km vzdušnou čarou, 10 km po silnici. Vířivka je za příplatek k dispozici. Rezervaci prosím proveďte současně s rezervací chaty a na stejnou dobu jako rezervaci chaty. V létě Ilomantsi ve vzdálenosti 22 km, v zimě 30 km (v zimě musíte jet přes Lehtovaara). Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, North-Karelia, Ilomantsi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Mökkiranta


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022