Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Nordic chalet 8304 in winters 2020-21-22

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Apartmánový hotel se nachází 165 km severně od Rovaniemi, v obci Ylläsjärvi, poblíž sportovního střediska Ylläs. Postaven v roce 2009. Obytná kuchyň s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, 2 ložnice se 2 samostatnými lůžky, elektrická sauna, umývárna, samostatné WC. Kromě toho: Společná místnost pro údržbu lyží, sklad pro každý byt, bezdrátové širokopásmové připojení, konzole PS2 (žádné hry). Apartmán se nachází ve 3. patře. Pohled na obci Ylläsjärvi. V zimní sezóně 2021-2022 zahrnuje cena 2 skipasy. Skipasy je nutno vrátit na konci pobytu, dohromady s klíči, držitelům klíčů. Pokud dojde ke ztrátě skipasů nebo k jejich nevrácení držitelům klíčů po rezervaci, bude zákazníkovi účtován poplatek EUR 50/skipas, za obnovení skipasů. Kvalitní apartmán "Ski In- Ski Out" se nachází v obci Ylläsjärvi, v oblasti Iso-Ylläs. Apartmán se nachází v blízkosti lanovky a restaurace Tajga. Sjezdovky, lyžařské tratě, turistické trasy a noční aktivity jsou z apartmánu snadno dostupné. Apartmán se nachází ve 3. patře. Domácí zvířata nejsou povolena. Ceny zahrnují závěrečný úklid a ložní prádlo (povlečená lůžka).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kolari, Ylläsjärvi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Nordic chalet 8304 in winters 2020-21-22


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022