Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Villa tunturi

až 10 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

100 km severně od Kuusamo, jezero Keselmäjärvi 15 m (délka 800 m, šířka 500 m), mělká voda, tvrdé pískové dno, dál hlouběji bahno, vlastní loď, molo. Poblíž turistického centra Sallatunturi. Vila z borové kulatiny, postavená v roce 1990, renovovaná v roce 2012, kuchyň, obývací pokoj (48 m²), hala s krbem, 3 ložnice - v každé manželská postel, velké podkroví se 4 lůžky, dětský koutek, čtecí koutek a rotoped. Elektrická sauna s vířivou vanou, 2 sprchy a šatna. Velká otevřená veranda (50 m²) s venkovním krbem a letní kuchyní. Přístřešek pro čtyři auta (4 zásuvky), úschovna lyží a místnost pro údržbu lyží (nevytápěná). Útulná a prostorná vila, přímo na břehu jezera Keselmäjärvi. Vila je vybavena tak, aby dovolená pro hosty byla pohodlná a relaxační. Prostorný, slunný a klidný pozemek. Na sousedních pozemcích jsou parky. Dobrý výhled na Salla- a Ruuhitunturi a z vily i ze dvora. Villa Mountain je místem, kde se setkává umělecký design a příroda. Lázeňskou část ve vile si naši zákazníci chválí. Z okna sauny je výhled na jezero. Vila je vyzdobena skandinávským a italským designem a doplněna jihoafrickým uměleckým řemeslem. Všechny pokoje mají svůj vlastní osobní styl. Turistické stezky poblíž vily, dvě ohniště (laponská chýše) ve vzdálenosti 300-500 m, lázně 1,5 km, sobí park Salla 5 km (osvětlená cyklostezka), Národní park Oulanka a návštěvnické centrum 35 km, Salla 9 km. Majitel je alergický na domácí zvířata a proto je absolutně zakázáno přivézt do chaty domácí zvířata. Poznámka! Pokud přijedete v den příjezdu později než ve 22:00 hodin, tak Vám bude za pozdější odbavení zaučtován příplatek ve výši EUR 55.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Salla


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Villa tunturi


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022