Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Pine

až 10 osob/y

6 pokoje/pokojů

5 ložnic/ePopis

Interiér

3D prezentace v dodatečném materiálu. Prostorný srubová rekreační chata, v klidné oblasti u rybníka (ve stylu divočiny). Kromě klasické sauny je k dispozici vířivka (za příplatek) a infračervená sauna. Rozumná vzdálenost do Rovaniemi a Ranua. 45 km na jihovýchod od Rovaniemi, 65 km na sever od Ranua. Srubová chata, rok výstavby 2012. Rybník Tennilampi 20 m (délka 130 m, šířka 50 m), přírodní pláž, bahnité dno, veslice. V přízemí obývací pokoj/kuchyň, ložnice s dvoulůžkem, malá infračervená sauna (Harvia) a sprcha, technická místnost a samostatné WC. Krytá terasa. V horním patře čtyři velké ložnice, všechny se 2 samostatnými lůžky (lůžka jsou 1 m široká), společenská místnost s TV a krbem, sauna a umývárna/WC a balkon. Vířivka je k dispozici za příplatek. Pokud ji chcete využít, vyberte si vířivku z doplňkových služeb. Jiné chatky u rybníka nejsou. Srubová chata v klidném prostředí, bez vizuálního kontaktu se sousedy. Borovice je skvělá pro pozorování polární záře, protože zde nejsou žádná rušivá světla. Polární záře se obvykle objevují již na podzim. Další aktivity v této oblasti jsou pěší turistika, lov, rybaření a sběr lesních plodů a hub. Služby a atrakce Rovaniemi a Ranua se nacházejí v rozumné vzdálenosti. Služby centra města Rovaniemi 45 km, polární kruh, Santa-vesnička a Santapark 55 km. Zoo Ranua 62 km. Lyžařské středisko Ounasvaara 45 km. Peřeje Auttiköngäs 47 km, údolí soutěsky Korouoma 68 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Rovaniemi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Pine


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022