Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Äkäsjärven lomamökit 2

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

205 km severozápadně od Rovaniemi, 21 km jihovýchodně od centra obce Muonio, jezero Äkäsjärvi 30 m (délka 15 km, šířka 2 km), mělká pláž, tvrdé štěrkové dno, molo, veslice. Pláž a veslice jsou ke sdílení s dalšími dvěma chatami. Apartmán v dvojdomku postaveném z kulatiny v roce 1996, tři patra. Ve středním patře: obývací pokoj/kuchyň, ložnice s manželskou postelí (šířka 140 cm), prosklená terasa a WC. V přízemí: sauna, umývárna, WC a společenská místnost. Vedle salonku se nachází výklenek se 2 postelemi. K dispozici je také lednici s mrazicím boxem. Krb umístěný v prostoru se nepoužívá. V podkroví 2 postele typu boxspring a 2 matrace. Do podkroví vedou strmé schody. Objekt se nachází u velkého jezera v Laponsku. Na pláži je chyše a přístřešek (oba mají vlastní táborák). Tato zařízení jsou sdílena s dalšími dvěma chatami v okolí. Několik pahorků a lyžařských středisek jsou dobře dostupná. V okolí je mnoho množnosti pro rekreační aktivity. Lyžařská a sněžná stezka poblíž. Dobré možnosti rybolovu a lovu. Na druhé straně jezera začíná oblast Národního parku Ylläs-Pallastunturi. Olostunturi 16 km, Pallas 23 km, Levi 37 km, Ylläs 37 km. Galerie umění Raekallio 20 km, Přírodní centrum Kellokas 37 km. Letiště Kittilä 53 km. Sousední byt: 8575.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Muonio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Äkäsjärven lomamökit 2


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022