Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Valkonen pohjonen a

až 11 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

Prostorná bytová jednotka, v polovině dvojdomku, postavena v roce 2008, dvě podlaží, v části Nuottirakka, v turistickém centru Levi. V apartmánu jsou k dispozici: sauna, 3 sprchy, 2 koupelny a 2 toalety. Sauna je nahoře a také vířivka pro 2 osoby. Jsou zde 3 ložnice, 2 nahoře a 1 v přízemí. V jedné z ložnic v patře je motorizované americké dvoulůžko (160 cm široké). Dále jedno normální lůžko a přistýlka, kterou je možno použít v té stejné ložnici. V další ložnici nahoře jsou 2 lůžka. V podkroví je také místo na spaní, které je v obývací hale nahoře. Dále jsou v ložnici v přízemí 2 lůžka. K tomu je navíc rozkládací pohovka/dvoulůžko v jídelně. Jídelna v přízemí je vybavena pro konference/schůzky: videoprojektor, motorizované plátno (bílé), WLAN-připojení k internetu (rychlost 1 MB) a zařízení na karaoke. V přízemí je apartmán vybaven pro tělesné postižené. Apartmány A a B lze dle potřeby kombinovat spojovacími dveřmi. Sušička je k dispozici. Dobře vybavený apartmán poblíž služeb v Levi centru. Nejbližší sjezdovka je v centru Levi ve vzdálenosti 0.9 km, lázně 1.0 km, restaurace 0.8-1.0 km. Letiště Kittilä 10 km. Dětská postýlka a vysoká židlička na vyžádání. Pronajímatel pronajímá sněžný skútr. Vířivka je za příplatek také k dispozici (je nutné rezervovat při rezervaci ubytování, platba předem pronajímateli apartmánu). Uzamykatelná úschovna lyží a místnost pro údržbu lyží. Ložní prádlo a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně u všech rezervací nad 3 noci. Závěrečný úklid je u všech rezervací na 3 noci nebo MÉNĚ za příplatek, pokud si zákazník nepřeje provádět úklid sám. Lůžka povlečená ložním prádlem za příplatek €18/osoba. Rezervace na období kratší než jeden týden jsou vždy přijímány. -25 % sleva z ceny bytu B, pokud si rezervujete oba apartmány A+B. -25 % sleva z cen bytů při rezervaci týdne navíc!

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Valkonen pohjonen a


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022