Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Tunturinlaita d4, 2 skipasses included

až 5 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Tunturinlaita D4 je elegantní apartmán v alpském stylu, v centru Levi a uprostřed přírody. Byt ve druhém patře je skvělou volbou pro páry i rodiny. Z balkonu bytu můžete obdivovat nádhernou přírodu Laponska, kolem jedoucí lyžaře nebo lyžaře odpočívající na předním svahu. Praktická poloha apartmánu umožňuje přístup ke službám, i když nemáte vlastní auto. Osvětlená lyžařská stezka vede hned vedle bytu a k nejbližší sjezdovce dojdete pěšky. V budově je výtah, který umožňuje snadný přístup do bytu. V zimní sezóně 2020-2021 jsou zahrnuty dva skipasy. POZNÁMKA! Vedle domu bude během období bez sněhu staveniště. To může způsobit hluk v apartmánu. V bytě jsou dvě světlé ložnice, hlavní pokoj s dvoulůžkem a druhá ložnice se dvěmi oddělenými postelemi. Z hlavní ložnice je přístup na balkon. Byt je praktický a vkusně zařízený. Obývací pokoj a jídelna jsou prostorné, propojené prostory. Atmosféru si můžete užít u krbu v obývacím pokoji a snadno můžete také obdivovat výhled z prostorného balkonu. Přistýlky na spaní lze získat rozložením pohovky v obývacím pokoji. Koupelna se saunou nabízí skvělou možnost relaxace. V bytě je také samostatná toaleta. V bytě je vlastní přístřešek pro auto a skříňka na lyže. Samostatná místnost na údržbu lyží zaručuje aktivním lyžařům skvělou příležitost postarat se o lyže. Rezervační období začíná v 16:00 a končí v 10:00 hodin.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Tunturinlaita d4, 2 skipasses included


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022