Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Tunturinlaita d4, 2 skipasses included

až 5 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

170 km north of Rovaniemi, in Levi in Tunturinlaita area, a short walk (200-500 m) away from Levi center. The apartment is located on the second floor of an apartment building built in 2019. Kitchen-livingroom, 2 bedrooms. One bedroom has two separate beds and one has a luxurious 160cm wide double bed. In addition the couch in the living room opens up to a double bed. The apartment also has a sauna, washroom and a separate toilet. A view from a very spacious balcony opens up to a wonderful forest view. Parking space at a shed and electricity outlet is numbered by the apartment. IN WINTER SEASONS TWO SKI PASSES ARE INCLUDED! NOTE! There is a construction site next to the building which causes noise nuicance mainly on weekdays between 7 am to 5pm till end of october. The construction site will continue in early May and the final completion is scheduled for September 2021. Fantastic alpine style apartment in Tunturinlaita right next to Levi Center. It only takes 5 minutes to walk to the center and to the nearest ski lift which makes this a perfect location also for ones travelling without a car. Lit cross-country skiing tracks run literally few meters from the house. High quality equipment of the apartment ensures the possibility for a carefree holiday.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Tunturinlaita d4, 2 skipasses included

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020