Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Suksitie 11 a

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

175 km severně od Rovaniemi, v turistickém centru Levi, v oblasti Laturakka. Srubový dvojdomek, postavený v roce 2018. Obývací pokoj/kuchyň, 2 ložnice - obě se 2 samostatnými lůžky, podkroví se 4 lůžky ve dvou odděleních. Sauna, koupelna, technická místnost, dvě samostatné toalety, velká krytá terasa. Poznámka: terasa na jaře 2018 ještě nebyla v provozu. Garáž zobrazená na obrázcích není využívána. Povlečení a závěrečný úklid jsou zahrnuty v rezervacích provedených 8. ledna 2021 nebo později. Suksitie 11 A je moderní a stylový apartmán, který se nachází v nové čtvrti Laturakka. Silnice v této oblasti zatím nejsou na Google Maps viditelné (březen 2018). Vedle areálu prochází lyžařská trať. Nejbližší sjezdovka je Koillisrinne 1,4 km. Centrum Levi, lázně, restaurace a další služby jsou ve vzdálenosti 3-3,5 km. Sousední byt: 13672 Suksitie 11 B.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Suksitie 11 a


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022