Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Päärakka a, 2 skipasses included

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. Útulný apartmán v dvojdomku, ve čtvrti Rakkavaara, v turistickém centru Levi. Tento apartmán v dvojdomku v Isorakka může pohodlně ubytovat větší rodinu. Na druhé straně stěny se nachází objekt Päärakka B (15567), který je také k pronájmu. Skvělá kombinace pro dvě rodinné dovolené. Poloha je ideální, pokud chcete zůstat v blízkosti lyžování a outdoorových aktivit. Poloha je však také blízko všech služeb turistického centra Levi. Osvětlené lyžařské tratě v Levi vedou ve vzdálenosti pouhých 100 metrů a zastávka skibusu na silnici Rakkavaarantie je vzdálena dvě minuty chůze. Cestování SkiBusem např. ke sjezdovkám a k turistickému centru Levi je rychlé a snadné. Během období bez sněhu se z chaty rychle dostanete na venkovní stezky a nádherné golfové hřiště turistického centra Levi je ve vzdálenosti pouhých dvou kilometrů. V zimní sezóně 2021-22 jsou v ceně zahrnuty dva skipasy! V přízemí dvě ložnice - obě se dvěma lůžky. Dále je v přízemí prostorný obývací pokoj/kuchyň a útulný obývací pokoj s akumulačními krby, umývárna, sauna a také samostatné WC. V nízkém podkroví jsou čtyři lůžka a TV-koutek pro děti.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Päärakka a, 2 skipasses included


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022