Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Levirakka e10

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. Toto funkční a kompaktní rekreační ubytování, v Isorakka, se nachází jen 3 km od centra Levi. V tomto apartmánu, v řadovém domě, proběhla v roce 2019 rekonstrukce, během níž byla kompletně obnovena toaleta, koupelna a sauna. Díky své skvělé poloze nabízí apartmán báječné možnosti pro aktivní a všestrannou dovolenou. V zimní sezóně najdete běžecké tratě do 200 m od apartmánu. Poblíž jezdí také lyžařský autobus, který navíc vezme lyžaře během několika minut na nejbližší sjezdovky a do centra Levi asi za 15 minut. Autem se do centra dostanete za pár minut. V období bez sněhu vedou poblíž také různé turistické stezky. Během několika minut se můžete dostat například na trasu vedoucí kolem pahorku Levi. Vypůjčeným nebo vlastním jízdním kolem se k různým službám centra Levi dostanete za deset minut. Dobře vychovaní domácí mazlíčci jsou srdečně vítáni! V přízemí bytu je útulný obývací prostor s malým pěkným krbem. Prostorná kuchyně usnadňuje vaření větší skupině rekreačních návštěvníků. Všichni nájemníci také snadno najdou místo kolem jídelního stolu. Ložnice v přízemí má dvě samostatné postele a úložný prostor pro rekreační oblečení. V přízemí je také koupelna, sauna a samostatná toaleta. Otevřený balkon má dvě oddělené postele a rozkládací gauč. K apartmánu je vyhrazeno jedno parkovací místo. U vchodu je také uzamčené venkovní úložiště.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Levirakka e10


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022