Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Levin kunkku c3

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

170 km severně od Rovaniemi, v turistickém centru Levi, poblíž hlavní sjezdovky Levi (Přední sjezdovka). Všechny základní služby jsou v docházkové vzdálenosti. Apartmán ve druhém patře (4. patře) v kamenném domě, v alpském stylu, postaveném v roce 2020. V domě je výtah. Obývací pokoj/kuchyň s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, další ložnice s palandou a samostatným lůžkem, sauna, umývárna/WC a prosklený balkon. Vlastní parkovací místo. Levin Kunkku C3 je prvotřídní a stylový apartmán vedle hlavní sjezdovky Levi a poblíž všech služeb silnice Hissitie. V domě je výtah. Dvě velké TV s plochou obrazovkou, jedna v ložnici. Pračka se funkcí sušení. Osvětlená lyžařská stezka s prvním sněhem začíná od dvora. V ceně jsou dva skipasy. Nejbližší restaurace se nachází v přízemí domu. Dva domy Levi Kunkku mají občerstvení, taneční restaurace a karaoke bar. V domě je dobrá zvuková izolace. Hullu Poro Arena 100 m. Několik restaurací ve vzdálenosti 100-500 m. Ložní prádlo na místě a závěrečný úklid jsou zahrnuty v cenách. Pokud potřebujete přistýlky, bude vám k dispozici ložní prádlo. Hosté si postele povlékají sami. 2 elektrická jízdní kola "Fatbikes" k pronájmu u pronajímatele. Rámy 17 "a 20", cena €30 / den (v roce 2021, platba pronajímateli).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Levin kunkku c3


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022