Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Levin alppi a3

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Apartmán v domě v alpském stylu, v centru Levi. Služby turistického centra Levi jsou v docházkové vzdálenosti. Vizuální kontakt s Přední sjezdovkou a snadný přístup k lyžařské trati. V domě jsou čtyři apartmány. Kamenný dům, postavený v roce 2006. Vybavení ve dvou podlažích. Ve vstupním patře je obývací pokoj/kuchyň, 2 ložnice - obě se 2 lůžky, WC a sprcha. Malá terasa. V suterénu je sauna, umývárna, obývací část s rozkládací pohovkou, technická místnost a WC. Krb v obývací části slouží pouze k dekorativnímu použití. Vlastní vchod do suterénu. Pod schodištěm je úložný prostor na lyže, kola atd. V bytě byl chován pes, přesto nejsou v současné době domácí zvířata povolena. Apartmán je také ideální pro hosty přijíždějící městskou hromadnou dopravou. Služby lyžařského střediska Levi jsou snadno dostupné pěšky. Nejbližší sjezdovka Eturinne se nachází v centru Levi, vzdálenost 400 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Levin alppi a3


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022