Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Alppitori a4, final cleaning included in

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

170 km severně od Rovaniemi, v Levi vedle hlavního kopce a lázní. Apartmán v domě v alpském stylu, ve druhém patře, dům byl postaven v roce 2005. V přízemí domu je noční klub, takže v bytě je možné slyšet hudbu, když je noční klub otevřený . V přízemí bytu: kuchyň-obývací pokoj, ložnice se 2 samostatnými postelemi, WC a balkon. V patře ložnice se 2 samostatnými postelemi a vlastním balkonem, sauna, sprchový kout, podkroví se dvěma samostatnými postelemi, další samostatné WC. Apartmán má 2 kabelové televize (jedna nahoře v ložnici) a lavici na voskování lyží (k použití na balkóně). Dětská postýlka %3D cestovní postýlka pro dítě. Parkovací místo a 1 zásuvka na vytápění. Světlý apartmán, v centru Levi. Z balkonu v obývacím pokoji je výhled na lázně a z balkonu ložnice v horním patře na hlavní kopec. V přízemí domu je IHKUbaari. Při pronájmu tohoto apartmánu získáte bonusovou kartu do IHKUbaru. Bonusová karta je osobní a vztahuje se na všechny osoby starší 22 let, které bydlí v apartmáně. Mezi výhody patří: - Vstup bez čekání na všechny IHKU-akce (karta nezahrnuje vstupné), další informace www.ihkubar.fi - Slevy na točené pivo, točený jablečný mošt a točené nápoje, cena €5/ks v roce 2018. Informace o tom, jak aktivovat bonusovou kartu, najdete v bytě. Když je noční klub otevřený, je možné, že uslyšíte hudbu z nočního klubu v apartmánu. Žádáme Vás, abyste to při rezervaci tohoto bytu vzali na vědomí. Závěrečný úklid je zahrnutý v cenách hlavní sezóny, Vánoce/Nový rok a také během jiné hlavní sezóny (52., 1., 2. a 8. - 16. týden). Také pokud byla rezervace provedena po 13.10.19 a rezervace proběhne během 45. - 51. týdne (v roce 2019) nebo v roce 2020 během týdnů 3. - 7., 18. nebo 36.-39. je v ceně závěrečný úklid. Jindy (květen - srpen a říjen) je možné závěrečný úklid rezervovat za příplatek nebo se o to musí postarat zákazník sám.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Alppitori a4, final cleaning included in


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022