Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Levin revontulitaivas c

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

180 km severně od Rovaniemi, v obci Köngäs, 11 km od turistického centra Levi. Klidné místo uprostřed lesa. Oblastí prochází lyžařská a sněžná trasa. Apartmán, v řadovém domě z tepelně izolační kulatiny, postavený v roce 2019. Obytná kuchyň s rozkládací pohovkou, ložnice se 2 lůžky, sauna a umývárna/WC. Parkování pod přístřeškem ke sdílení (jedno z pěti míst). Chladné venkovní úložiště, sdílené s pěti byty. V bytě je bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi), podlahové topení ve všech místnostech, indukční kamna a mechanické větrání. Dům byl postaven z tepelně izolační kulatiny a při stavbě nebyl použit žádný plast. Vzhledem k poloze je dům ideálním místem pro pozorování polární záře. Žádný vizuální kontakt s jinými budovami nebo sousedy. Služby turistického centra Levi 11-12 km, Taivaanvalkeat/Tonttula3,6 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä, Levi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Levin revontulitaivas c


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022