Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Kotka a

až 8 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

260 km severně od Rovaniemi, v rekreačním středisku Saariselkä, na jižním svahu von Kaunispää fell. Dřevěný dvojdomek, 2 patra, postaven v roce 2015. V přízemí obytná kuchyně s pohovkou, ložnice s dvoulůžkem, sauna, umývárna (2 sprchy), samostatná toaleta a veranda. V patře podkroví / obytná plocha s pohovkou, ložnice s dvoulůžkem a druhá ložnice s 1 samostatným lůžkem (šířka 120 cm), TV. Obě ložnice v patře mají vlastní balkony. Toaleta a sprcha jsou nahoře také. Dětské bezpečnostní branky na spodní a horní části schodů. Přístřešek na auto. Dvojdomek v klidné lokalitě a přesto dostatečně blízko k veškerému vybavení. Z terasy a balkonů je nádherný výhled na hory. Ložní prádlo a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně! Propojovací lyžařská stezka (400 m) k síti lyžařských stop v Saariselkä rovnou od domu. Lyžařské vleky: spodní stanice 3.5 km, horní stanice/vrchol Kaunispää 2.0 km. Vrchol Kaunispää pěšky ve vzdálenosti 1 km. Cesta do centra Saariselkä 1.5 km, autem 2.5 km. Hranice Národního parku 2 km. Letiště Ivalo 28 km. Ivalo 30 km. Nejbližší autobusová zastávka ve vzdálenosti cca 400 m. Z letiště Ivalo kyvadlový autobus tam a zpět. Sousední apartmán je 13577.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Kotka a


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022