Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Aarre b

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

265 km severně od Rovaniemi, v rekreační středisku Saariselkä, v oblasti Laanipalo. Dřevěný dvojdomek, postaven v roce 2013. V obytné kuchyni je rozkládací pohovka, 2 ložnice - každá se 2 lůžky, sauna, sprchový kout/WC, další samostatná toaleta, krytá veranda a komora. Vysoká židlička a dětská postýlka jsou k dispozici, nutno předem zažádat u majitele (bez příplatku). Apartmán je také vybaven bezdrátovým internetem (Wi-Fi 4G) a vzduchovým tepelným čerpadlem. Aarre B je funkční dvojdomek, v klidné části Laanipalo. Osvětlená lyžařská stopa a běžecká dráha jsou ve vzdálenosti 300 m. Laanihovi 1.4 km, služby Saariselkä ve vzdálenosti 2.5 km. Na základě zvláštní dohody/platby majitel zajišťuje v zimním období sněžné skútry, rybolov a další výlety s průvodcem. V rekreační chatě je možnost rychlého nabíjení (vysokého napětí) pro elektromobil. Zákazníci si mohou u majitele pronajmout panoramatickou chatku se skleněnou střechou, za speciální cenu (pronájem je možný na místě u majitele, dle dostupnosti). Závěrečný úklid a ložní prádlo jsou vždy zahrnuty v cenách. Sousední apartmán 14585.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Inari


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Aarre b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022