Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Pihamökki

až 3 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

310 km severně od Rovaniemi, poblíž centra obce Enontekiö (Hetta), u jezera Ounasjärvi (vzdálenost 45 m). Chatka se nachází na stejném pozemku jako dům majitele. Pláž, sauna u jezera, kuchyňská chýše, přístřešek a ohniště jsou k dispozici ke sdílení s majitelem. Písečná pláž, délka jezera 12 km, šířka cca 0.5 km. Dřevěná chatka, postavena v roce 2010. Obývací pokoj s 1 lůžkem, kuchyně, ložnice se 2 jednolůžky, ložnice s skládacími dveřmi, sauna, umývárna/WC a malá otevřená terasa. Na rozdíl od fotografie jsou v ložnici 2 samostatná lůžka. Chatka ve dvoře je na druhé straně domu. Malebné místo, výhled na hory a svahy dolů ke břehu. Chatka je obklopena samostatně stojícími domky. Tento cíl je ideální jako základna pro pěší turistiku a další aktivity v Tunturi Laponsko. Všechny služby centra obce Enontekiö jsou poblíž. Lyžařský park Hetan Hiihtomaa (Jyppyrä, síť lyžařských stezek a lyžařský vlek) 7 km, přírodní centrum Tunturi Laponska 7 km. Lyžařská stezka s názvem Aurinkokeino vede v březnu a v dubnu na ledě přes jezero Ounasjärvi. Je to označená a prostorná lyžařská stezka, která se dobře hodí i pro psy, sáňkaře, cyklisty, chodce a lidi na sněžnicích. Podél lyžařské stezky je rozmístěných několiv laviček a také dvě ohniště jsou k dispozici - na západním konci lyžařské stezky a na ostrově Karjalansaari. Národní park Pallas-Ylläs je na opačné straně jezera Ounasjärvi, ve vzdálenosti cca 8 km (v létě výlet lodí z Hetty). Hraniční přechod do Norska 40 km, Kautokeino 80 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Enontekiö


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Pihamökki


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022