Rekreační dům "Sirkku" - 320m from the sea in Funen

až 16 osob/y
9 pokoje/pokojů
9 ložnic/e
3 koupelny / koupelen
Vzdálenosti
 • Moře: 320 m
Vybavení
 • WiFi
 • Bazén
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Balkon / terasa
 • Gril
 • Krb
 • Sauna
 • Vířivka
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký

Popis

Interiér

"Sirkku" - 320m from the sea in Funen", 9-pokojový apartmán 429 m2. Objekt vhodný pro 16 dospělé osoby. Obývací pokoj s TV a rádiem. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj. Kuchyně (trouba, myčka, 5-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, mraznička). 3x koupelna se sprchou a WC. K dispozici: vysoká židlička pro děti. Internet (WiFi). Upozornění: nekuřácké ubytování.

Dům/Rezidence

Dům, postavený v roce 1827. 320 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 2'103 m2, vnitřní bazén (2.5 x 5 m velký, 1'2.5 m2, 130- 130 cm hluboký). Gril (houpačka). V domě: sauna, stolní fotbal, pračka, sušička. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km. Majitel neakceptuje skupiny mládeže.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Tranekær

Léto

Jakmile sjedete z dálnice, okamžitě na vás dýchne atmosféra a idyla, typická pro ostrov Funen. S více než 120 hrady, zámky a téměř 90 ostrovy je Funen něčím zcela jedinečným, co nikde jinde nezažijete. Funenu se říká „zahrada Dánska“. Tato nádherná krajina je charakterizována útulným prostředím malých vesniček, se svými úhlednými zahradami, parky a řadou školek. Jsou zde kilometry pláží, kopce, duny, souostroví a přístavy a spousta vodních ploch. Ve vnitrozemí se můžete kochat zelenými rekreačními oblastmi, lesy, potoky, náspy, dlouhými mohylovými hroby, krajinou panských sídel a krásnými vesnickými kostely. Po celém Funenu narazíte na množství farmářských obchůdků a stánků u cest, kde se prodává vše od domácích jahod až po umělecké výrobky a keramiku.

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Dánsko , Baltské moře, Fyn & ostrovy , Tranekær

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 58659 CZK

např. 6. 1. 2024 - 13. 1. 2024

až pro 16 osob / mohou být dodatečné poplatky
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
Dostávejte pravidelně informace o novinkách a speciálních nabídkách přímo do Vaší schránky.