Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Valentina

až 13 osob/y

11 pokoje/pokojů

7 ložnic/e

4 koupelny / koupelenPopis

Interiér

11-pokojový dům 164 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna 33 m2 s TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm, v délce 190 cm). Obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním a klimatizací. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x lůžkem (80 cm, v délce 200 cm). Malá, otevřená kuchyně (2-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba). 2x koupelna se sprchou a WC. V horním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj/jídelna 23 m2 s TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm, v délce 200 cm). Obývací pokoj/jídelna 25 m2 s TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm, v délce 200 cm). Malá, otevřená kuchyně (2-plotýnkový vařič). 2x koupelna se sprchou a WC. Terasa 15 m2, krytá, terasa 17 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). 1 pes povolen. Dům se sestává ze 4 bytů, každý z vlastním obývacím pokojem a jídelnou, kuchyňským koutem.

Dům/Rezidence

Jadrija 9 km od Vodice: Pěkný rodinný dům "Valentina", 2-podlažní. 12 km od centra Šibenik, klidná, slunná poloha, 50 m od moře, 100 m od pláže. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 470 m2 (oplocený) s rostlinami a stromy. Venkovní sprcha, gril. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, oblázková pláž 100 m. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid. Loď z Jadrija do historického města Šibenik 1300m od domu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Chorvatsko, Dalmácie, Dalmácie - střed, Vodice, Vodice/Jadrija


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Valentina


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021