Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Dřevěný

až 3 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnice

1 koupelnaPopis

Interiér

"Dřevěný", 2-pokojový apartmán 38 m2 v 1. patře. Moderně a luxusně zařízeno: obývací pokoj s 1x pohovkou (130 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x dvoulůžkem (180 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (2-plotýnkový vařič, myčka, varná konvice) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou a WC. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Výhled do ulice na Kamennou kašnu a Komenského nám.

Dům/Rezidence

Historický apartmánový dům "Apartmány Dačický", 3-podlažní, z 15. století, renovovaný v roce 2020. V centru obce Kutná Hora. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 300 m, autobusová zastávka 800 m, železniční stanice 2.9 km. Zajímavosti v okolí: Kamenná kašna (100 m). 100 m, Chrám sv. Barbory 650 m, Kostnice 2.2 km, Kostel Nanebevzetí Panny Marie 2.2 km. V přízemí budovy se nachází Café Dačický, kde si lze posedět u kávy nebo vína. Ve vedlejší budově je rodný dům Mikuláše Dačického a Restaurace Dačický, která pro ubytované hosty poskytuje možnost objednání jídla na pokoj.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Proslulé, historické město s 21'000 obyvateli, 70 km východně od Praha. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén. Nádherné historické město Kutná Hora, nad říčkou Vrchlice, na úpatí Českomoravské vrchoviny, 17 km západně od chráněné přírodní rezervace Železné hory, 35 km severozápadně od Sečské přehrady. Město s důlní tradicí - těžba stříbra od 13. do 17. století - se světoznámou stavbou Chrámu sv. Barbory, perlou gotické architektury. Ve středověku 2. největší město v Čechách, místy i sídlo českých králů, kteří v té době patřili k nejbohatší šlechtě Evropy. Za návštěvu stojí: zámek Kačina 5 km, Kolín 10 km, lázně Poděbrady 26 km, kouzelná krajina Posázaví a vodní nádrž Švihov (40 km jižně), CHKO Železné hory.

Léto

Koupaliště: Kutná Hora, Kolín, Čáslav. Turistické a cyklistické stezky v Železných horách a v Posázaví. Lázeňské procedury v Poděbradech. Tenis. Minigolf. Turistické cesty. Cyklostezky. Dětské hřiště.


Umístění

Česká republika, Střední Čechy, Kutná Hora


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Dřevěný


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021