Cestovní pojištění

Chceme, abyste na dovolenou měli jen ty nejlepší vzpomínky, a proto pro Vás máme připraveno ERV Storno pojištění pro případ odstoupení od smlouvy. Doporučujeme uzavřít doplňkové ERV Cestovní pojištění a tím zlepšit své pojistné krytí.

Pojištění před cestou: ERV Storno pojištění

Storno pojištění ze zdravotních důvodů je již zahrnuto v nájemní ceně. V každém škodním případě činí spoluúčast 20 % škody způsobilé k náhradě. Více informací v Pojistných podmínkách ERV Storno pojištění.

Pojištění během cesty: ERV Cestovní pojištění

Optimalizujte svou pojistnou ochranu:

  • úhrada nevyužitých cestovních služeb a dodatečných cestovních nákladů v případě zrušení
  • úhrada lékařské péče po celém světě
  • úhrada nákladů za vyhledání, záchranu a zotavení
  • zajištění a úhrada ambulance a přepravy zavazadel
  • pojištění zavazadel

Pojistné na rezervaci: 1 000,- Kč

Doporučujeme zvážit uzavření ERV Cestovního pojištění s ohledem na využití dodatečného krytí a dalších služeb. Detailní informace naleznete v Pojistných podmínkách ERV Cestovního pojištění.

Rezervace

ERV Storno pojištění je již zahrnuto v nájemní ceně rezervace. ERV Cestovní pojištění můžete přidat k rezervaci přímo během rezervačního procesu. Pokud jste si již dovolenou rezervovali, můžete si objednat ERV Cestovní pojištění dodatečně až do dne Vašeho odjezdu. Kontaktujte nás telefonicky na naší servisní infolince 222 323 323.

Formuláře pro škodní události 

V případě storno pojištění ze zdravotních důvodů, ztráty zavazadla nebo škodní události prosím vyplňte vhodný formulář za účelem uplatnění nároku od pojistitele:

    

  

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
Dostávejte pravidelně informace o novinkách a speciálních nabídkách přímo do Vaší schránky.