Rekreační apartmán Lago di Lugano Relax Apt.604

až 4 osob/y
2 pokoje/pokojů
jedna ložnice
jedna koupelna
Výhled
  • Výhled do krajiny
  • Výhled na jezero
  • Výhled na hory
Vzdálenosti
  • Nejbližší obec či město / centrum města: v blízkosti
  • Veřejná doprava: 1 m
  • Jezero: 20 m
  • Golfové hřiště: 15 km
Vybavení
  • WiFi
  • Bazén
  • Pračka
  • TV
  • Balkon / terasa
  • Klimatizace
  • Dětská postýlka
  • Parkovací místo
  • Nekuřácký
  • Domácí zvířata nejsou povolena
Udržitelnost
  • Okna s dvojsklem
  • Zahrada
  • LED žárovky

18,9 kg CO₂e na 7 nocí

Uhlíková stopa tohoto objektu je 2,7 kg za noc při maximální obsazenosti.

Popis

Interiér

"Lago di Lugano Relax Apt.604", 2-pokojový apartmán 52 m2 v 6. patře. Dostatek prostoru a světlý interiér, účelně a útulně zařízeno: otevřený obývací pokoj/jídelna s 1x dvoulůžkem (2 x 90 cm, v délce 200 cm), kabelovou TV a TV s mezinárodními kanály (plochá obrazovka), klimatizací. Vstup na balkon. 1x malý pokoj, bez okna s 2x lůžkem (80 cm, v délce 200 cm). Malý kuchyňský kout (2-plotýnkový vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Koupelna s vanou a WC. Topení. Balkon 10 m2, jihozápadní orientace. Balkonový nábytek. Pěkný výhled na jezero, na hory a na krajinu. K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 2 let) (extra), vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo u domu. Upozornění: nekuřácké ubytování. NL-00009794

Dům/Rezidence

Bissone 9 km od Lugano: Pěkný, komfortní apartmánový dům "Lago di Lugano", obklopen stromy a loukami. Na kraji obce Bissone, klidná, slunná poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 20 m od jezera. Společné: park, pěkná zahrada k relaxaci, bazén, vyhřívaný (sezónní dostupnost: 01.Dub. - 30.Zář.), s vnitřními schůdky. Nepravidelný tvar sprcha/WC u bazénu, malý dětský bazén / brouzdaliště, venkovní sprcha. V domě: tělocvična, výtah, ústřední topení, pračka (extra), sušička (společné, extra). Příjezd k domu. Parkovací místo u domu. Autobusová zastávka "Linie 439" 1 m, železniční stanice "Melide" 2.6 km, jezero ke koupání "Lago di Lugano" 5 m. Golfové hřiště (18 jamek) 15 km. Zajímavosti v okolí: Lugano, Foxtown Outlet, Mendrisio, Swissminiatur, Melide, Mercato Luino, Ponte Tresa, Como IT, Parco San Grato, Carona. Lyžařská střediska: Nara, Valle di Blenio, Carì, Leventina, Airolo. Jezera v okolí: Lago di Lugano, Lago di Como. Turistické oblasti: San Salvatore, Monte Bré, Tamaro und Splash+Spa, Rivera, Monte Generoso. Upozornění: vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. Majitel neakceptuje skupiny. Majitel neakceptuje skupiny mládeže. Fotografie domu jsou vzorové. Další ubytování lze rezervovat. Objekt č. CH6816.50. Se nachází na stejném pozemku. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším příjezdem.

Popis místa Bissone

274 m n.m. >>Malá vesnice přímo u jezera Lugano, 4 km od Campione d'Italia, 10 km od Lugano. V obci: obchody, potraviny, restaurace. Další možnosti nákupu a zábavy, vzdálené 9 - 10 km. Bissone vedle dálnice Lugano - Como. Autobusové a lodní spojení s Lugano. Četné výletní možnosti. Kasino v Campione d'Italia (4 km). Pozoruhodná je známá "Swissminiatur" (švýcarská miniatura) v Melide (4 km).

Léto

Pláž. Jezero ke koupání.

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Švýcarsko, Ticino, Bissone

Popis

  • 11
    Možný datum příjezdu
  • 11
    Speciální cena: Termín příjezdu se slevou
  • 11
    K dispozici, není příjezdovým dnem
  • 11
    Termín není volný

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Poznámka
Neustále shromažďujeme recenze od našich klientů.

Další výhody

APARTMENT Holiday Comfort – Kvalita hodnocená Swiss Tourismem

Švýcarská federace cestovního ruchu odpovídá za hodnocení kvality a klasifikaci rekreačních domů a apartmánů ve Švýcarsku. To zaručuje konzistentní a jednotný systém kontroly a zajišťuje kvalitu rekreačních domů a apartmánů ve Švýcarsku.

Interhome ve spolupráci s asociací cestovního ruchu ve Švýcarsku též třídí rekreační domy a apartmány, a proto zaručuje profesionální hodnocení hvězdičkami.

od 22017 CZK

např. 1. 11. 2025 - 8. 11. 2025

až pro 4 osob / mohou být dodatečné poplatky
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human scoreTrustpilot Starsnumber of reviewsTrustpilot Logo

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.