Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Isla Alta (IZN120)

až 8 osob/y

5 pokoje/pokojů

4 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

"Isla Alta (IZN120)", 5-pokojový dům 130 m2. Stylové zařízení: obývací pokoj s otevřený krb a TV-satelit. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (135 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, lednice, toaster, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sedací vana/WC. Plynové topení. Terasa krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. VTAR/CO/180

Dům/Rezidence

5 km od Rute: Stylový rodinný dům "Isla Alta". 15 km od centra Iznájar, 5 km od centra Rute, 500 m od jezera. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2 s trávníkem a stromy, bazén (8 x 4 m, 01.01.-31.12.). Sprcha/WC u bazénu, venkovní sprcha. 1 km dlouhý, velmi neupravený příjezd. Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, jezero Iznajar 500 m. Pozor prosím: auto doporučeno.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

539 m n.m. >>Malá obec, na jihu regionu, dopravně výhodná poloha, 85 km jižně od Córdoba. Supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Město se táhne až ke kopci příkrým svahem, nad nímž vyčnívá krásný maurijský hrad (18 stol.). Oklopeno jezerem Stausee, v jehož malých zátokách se lze koupat. Slavnosti : 25.4. a 7.8.


Umístění

Španělsko, Andalusie - vnitrozemí, Córdoba/Iznájar


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Isla Alta (IZN120)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020