Servis-Hotline: 24h/7 dní

+420 222 323 323
Moje oblíbené (0) Naposledy navštívené
  1. Domů
  2. Místní kanceláře
  3. Lahnstein

Interhome partner v místě: Lahnstein

Tým naší partnerské kanceláře v Lahnstein se těší, že Vás již brzy přivítá.

Kromě check-in a check-out Vám kolegové v případě potřeby rádi pomohou či poradí. Nejenže náš tým zná velice dobře Váš rekreační objekt, ale je zároveň i skvěle obeznámen s jeho okolím. Dozvíte se, kde se nejlépe najíst, jak v dané lokalitě trávit volný čas a jaké akce se v blízkosti chystají.

V místě si též můžete sjednat následující služby, příp. - pokud jsou k dispozici - je rezervovat přímo při objednávce. Ložní prádlo a ručníky / Dětská postýlka / Dětská židlička / Buggy / Kočárek.

Lahnstein

HHD GmbH

Taunusblick 1-5

56112 Lahnstein

Německo


Tel. +49 2621 9160 Fax +49 2621 916179 lahnstein@interhome.de


Pouze vybraná a prověřená ubytování Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.