Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační apartmán Wurschen

až 4 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 koupelnaPopis

Interiér

3-pokojový apartmán 200 m2 v 1. patře. Starožitně a stylově zařízeno: velký salonek s TV, hi-fi systémem a DVD přehrávačem. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelním stolem. Koupelna s vanou, sprchou a WC. Pěkný výhled do zahrady. Upozornění: nekuřácké ubytování.

Dům/Rezidence

Bydlet jako Napoleon: historický zámek "Wurschen", z 17. století. Ve čtvrti Wurschen, na kraji obce, 6 km od centra Weissenberg, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: park 5 ha, zahrada s trávníkem, ovocná zahrada, louka k odpočinku. Terasa, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Restaurace 6 km, autobusová zastávka 500 m, železniční stanice "Pommritz" 4 km, koupaliště 15 km, krytý bazén 10 km. Jízdárna 5 km. Upozornění: auto doporučeno. Nevhodné pro malé děti. Barokní vodní zámek a panství byly sanovány při zachování původního charakteru, zařízení sestává částečně z cenných starožitností, částečně z moderního mobiliáře. Usedlost, kde přenocoval již císař Napoleon, je obehnána vodním příkopem a přístup do zámku je přes zámecký most. POZOR PROSÍM: Kvůli vodnímu příkopu není rekreační apartmán vhodný pro děti (majitelé se zříkají odpovědnosti).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Malé město, 17 km východně od Bautzen, 31 km od Görlitz, 80 km od Dresden. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.), Bautzen. Potraviny, pekařství, termální koupaliště, 33 km. Weissenberg leží v Horní Lužici a je nejmenším městem v okrese Bautzen. V roce 1228 založené město s památkami: radnice z roku 1788, "Pfefferkuechlerei" (museum - o výrobě Pfefferkuchen - koláčů). Výletní možnosti do Wurschen s vodním zámkem, k zámku Drehsaer s rozkošným parkem, do Drehsaerského Švýcarska a do oblasti rybníků v Nechern.>.

Léto

Venkovní bazén 12 km. Aquapark "Körse Therme Kirschau", 33 km. Letní sáňkařská dráha, délka 587 m, Oberoderwitz 31 km.


Umístění

Německo, Sasko, Weissenberg


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Wurschen


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021