• Pouze vybrané a prověřené ubytování
  Kvalita je naše priorita

  Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

 • Garance dostupnosti a servisu v místě
  Využije co nejvíce naše zkušenosti

  Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

 • Nezapomenutelná dovolená
  Soukromí a volnost ve Vašem vlastním rekreačním domě nebo apartmánu

  Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

 

Rekreační apartmán Stregaia

4 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Abete", 3-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Úplně, stylové a vkusné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Vstup na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso)) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu.

Dům/Rezidence

Stregaia 5 km od Volterra: Krásný pohled na typické sráze této oblasti, produkce biologického oleje. Stará chalupa "Stregaia", rok výstavby 1700. 25 km od centra San Gimignano, 28 km od centra Colle Val d'Elsa, 40 km od centra Cecina, slunná poloha na kopci, 40 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek, bazén (16 x 8 m, hloubka 150 cm, 30.04.-03.10.). Venkovní sprcha, ping-pong, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN] (vše zahrnuto v ceně), pračka (společné, extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Supermarket 5 km. Tenis 5 km, jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: Siena 45 km, Pisa 60 km, Firenze 75 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

530 m n.m. >>Volterra je překrásné staré město s panoramatickou polohou v kopcovité krajině Valle di Cecina, které je svědkem více dobových epoch, bylo jedním z hlavních měst Etrusků, kde se zachovaly staré hradby. Museum Guarnacci s nejlepšími sbírkami etruského umění. Volterra je známé také pro zpracování alabastru. Významná, historická, klidná obec s 11'200 obyvatel, na západě regionu 40 km od moře, na vyvýšeném místě, jižní orientace s pěkným výhledem, 48 km severo-západně od Siena, 65 km jiho-východně od Pisa, 75 km jiho-západně od Firenze. Veškeré služby v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Maremma, Volterra


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Stregaia

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020