• Pouze vybrané a prověřené ubytování
  Kvalita je naše priorita

  Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

 • Garance dostupnosti a servisu v místě
  Využije co nejvíce naše zkušenosti

  Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

 • Nezapomenutelná dovolená
  Soukromí a volnost ve Vašem vlastním rekreačním domě nebo apartmánu

  Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

 

Rekreační dům La Querce

7 Osob

4 Pokojů

3 Ložnice

3 koupelna/y



Popis

Interiér

"La Querce", 4-pokojová chata 115 m2. Prostorné a světlé, účelné a komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 50 m2 s otevřený krb, jídelní stůl a TV. Vstup k zahradnímu sezení. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 3x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). 3x sprcha/bidet/WC. Velké zahradní sezení 300 m2. Zahradní nábytek, místo k posezení. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Parkování u domu.

Dům/Rezidence

Statek v krásné kopcovité krajině, na okraji Colleveccio, ve 400 m n.m., cca 50 km Říma (30 min. vlakem nebo autem), na 10 ha pozemku. Statek, kompletně renovovaný, sestává z hlavní budovy se 2 rekreačními byty, letního bytu majitele a vedlejší budovy s dalšími 2 rekreačními byty. Všechny jsou starostlivě vybavené s vlastními vchody a venkovním prostředím. Dva samostatné domy na pozemku: "Il Melograno", panoramatická poloha nad bazénem se soukromou zařízenou terasou (33 m2) a "La Querce", částečně stranou, cca 30 m od bazénu, na 300 m2 velké přírodní zahrad, oplocené vysokokmennými stromy a olivovými háji. Pěkný, stylový komfortní statek "Il Podere", obklopen stromy. Samostatně stojící, klidná, slunná poloha. Společné: pozemek (oplocený), bazén oplocený (6 x 14 m, hloubka 100 - 160 cm, 30.05.-30.09.). Sprcha/WC u bazénu, venkovní sprcha, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Parkovací místo na pozemku. Supermarket, restaurace 50 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží "Collevecchio" 4 km. Pozor prosím: zvířata v sousedství.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Collevencchio je malá vesnička 60 km od Říma pocházející z roku 1253. Venkovské sídlo ze stejného období bývalo kdysi daňovým úřadem a od roku 1368 je domovem rodiny Orsini. Za vidění stojí: Farfa a opatství San Salvatore, jeskyně San Michele, dům barona Orsini - Naro, palác Camuccini a ruiny venkovského sídla Roccebaldesca.


Umístění

Itálie, Lazio, Collevecchio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům La Querce

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020