Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Passo dell'Arciprete

až 2 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

2-pokojový řadový dům 24 m2. Jednoduché a účelné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s kabelová TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (2 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Sprcha bez spodní nádoby.

Dům/Rezidence

Komfortní rekreační obec "Passo dell'Arciprete". 2 km od centra Vieste, na kopci, 1 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek s rostlinami a stromy, bazén (18 x 9 m, 19.05.-16.09.). Sprcha/WC u bazénu, tenis, ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: bar, společenská místnost s TV, Wireless LAN [WLAN], solárium, klimatizace, pračka (společné). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo. Potraviny, supermarket, restaurace, bar 500 m, písečná pláž 1 km. Atrakce v blízkosti: Isole Tremiti, Faro di Vieste 3 km, San Giovanni Rotondo 75 km, Lago di Varano 55 km, Peschici 25 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Hlídaná rezidence. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační komplex sestává s dobře vybavených 1- a 2-generačních domů a nabízí nádherný výhled na moře a městečko Vieste. V ceně plážový servis u jedné baně (slunčník a dvě lehátka) 1,5 km od sídliště a kotviště lodí (od 23. 06. do 08. 09.).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Vieste je nejvýchodnější město Garganského pobřeží. Zachovalo si své jméno jako staré centrum rybářství a zemědělství. Za shlédnutí stojí staré město se svým hradem a basilikou z 11. století. Z přístavu jezdí trajekty na ostrovy Tremiti a na výlety podél pobřeží k nespočtu jeskyń. Z horní části města je vidět hrad s římsko-švábské doby, nebo snad ještě starší a o něco dále je bazilika, jeden z nejstarších příkladů apuánské architektury 11 stol. Staré město nabízí spoustu zábavy, obchodů, restaurací a obchůdků s uměleckým řemeslem.


Umístění

Itálie, Puglia, Gargano, Vieste


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Passo dell'Arciprete

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020