Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Trasassi

až 8 osob/y

7 pokoje/pokojů

4 ložnic/e

2 koupelnyPopis

Interiér

7-pokojová polovina dvojdomu 130 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Jednoduše a vkusně zařízeno: vstupní hala/předsíň. Jídelna s TV. Obývací pokoj. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, mraznička). Vstup na zahradu. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. V horním patře: jídelna. 3x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžkem a 1x dvoulůžkem. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, mraznička). Vstup na zahradu. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Topení (extra). Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (WiFi, zdarma).

Dům/Rezidence

Samostatně stojící chalupa "Trasassi", 500 m n.m.. 5 km od centra Vicchio, 28 km od centra Barberino dei Mugello, 45 km od centra Firenze, klidná, slunná, vyvýšená poloha na kopci, 28 km od jezera, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 300 m2, bazén (4 x 5 m velký, hloubka 130 cm hluboký, 09.06.-26.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. Topení se phradí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Příjezd končí u domu (100 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 11 km, supermarket 5 km, restaurace 4.5 km, železniční stanice "Vicchio" 5.3 km, jezero ke koupání "Lago di Bilancino" 28 km. Golfové hřiště (18 jamek) 23 km, jízdárna 5 km. Zajímavosti v okolí: Dicomano 11 km, Borgo San Lorenzo 13 km, Scarperia 26 km. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

200 m n.m. >>Obec vklíněná do překrásné přírody údolí Sieve, rodného města Beato Angelico, malíře 15. století, kterému je také věnováno městské museum. Historická vesnice s 7'000 obyvateli, na severu regionu, na vyvýšeném místě, na úpatí hory hory, idylická poloha, 35 km severo-východně od Firenze. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Další možnosti nákupu, 8 km.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Vicchio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Trasassi

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021