Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Cerrano Park Resort (PIT140)

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

2 koupelnyPopis

Interiér

"Cerrano Park Resort (PIT140)", 3-pokojový apartmán 75 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Účelně a moderně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1 x pohovkou pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžkem. Koupelna se sprchou a WC. Klimatizace. V horním patře: 1x pokoj s 1 x dvoulůžkem. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba) s jídelním stolem. Vstup na balkon. Koupelna se sprchou a WC. Balkon, trávník 20 m2. Balkonový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: maximálně 1 pes povolen. Soukromý vstup.

Dům/Rezidence

Malá rezidence "Cerrano Park Resort", 3-podlažní, postavená v roce 2009. 2 domy v rezidenci. 12 apartmány v rezidenci. 1.5 km od centra Pineto, na kraji obce, 30 km od centra Pescara, 20 km od centra Città San Angelo, v obytné čtvrti, 250 m od moře, 250 m od pláže, nutno přejít silnici. Společné: pozemek (oplocený), bazén (10 x 5 m velký, hloubka 140 cm hluboký, 01.06.-15.09.). Cesta se schody k domu vede. Parkovací místo na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 1 km, železniční stanice "Pineto" 1.5 km, písečná pláž 250 m. Upozornění: hlavní silnice 20 m od domu. Železnice 20 m od domu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Pineto, obec s 12.000 obyvateli. Moderní a malebná lázeňská oblast, kde šarm starých časů je sklouben s moderní dobou. Široký pás kopců (Mutignano, malá čtvrť 7 km) a písečné pobřeží 7 km je obklopeno borovicovými lesy. Krásná písečná pláž ideální pro rodiny s dětmi. Obchody, restaurace, bary, možnosti další zábavy.> vesnice, v centru regionu přímo u moře.


Umístění

Itálie, Adria, Abruzzo, Pineto


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Cerrano Park Resort (PIT140)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021