Kam byste rádi jeli?

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Dovolená na ostrově

Slunce, moře a Vy - vše co potřebujete k opravdové relaxaci. Objevte malebné vesničky, romantické zátoky a krásné pláže. Vychutnejte si čas, který patří jen Vám. Vydejte se na některý z idylických evropských ostrovů jako je Sardinia, Sicily nebo Crete. Najdete zde prázdné pláže a křišťálově čiré moře, které slibují odpočinek daleko od každodenního shonu.

A jak vypadá Váš ideální ostrov? Připravili jsme pro Vás nabídku nejkrásnějších ostrovů a ostrůvků, která uspokojí každé přání i rozpočet – od šarmantních domků po luxusní 5-hvězdičkové vily, přímo u pláže nebo na samotě, s vlastním bazénem nebo úchvatným výhledem na moře. Nechte se inspirovat!

Dalmácie - sever ostrovy

Sicílie

Sardinie

Korsika

Kréta

Dalmácie - střed ostrovy

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
Dostávejte pravidelně informace o novinkách a speciálních nabídkách přímo do Vaší schránky.