Rekreační dům Metsätupa

až 4 osob/y
3 pokoje/pokojů
2 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
  • Nejbližší obec či město / centrum města: 5 km
  • Jezero: 45 m
  • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
  • Domácí zvíře povoleno
  • TV
  • Gril
  • Krb
  • Parkovací místo
  • Nekuřácký

Popis

Interiér

Small, beautifully decorated, cozy cabin nestled in the forest. In the yard, there's a lean-to shelter and a campfire site. 45 m to the shore of the pond, with a separate spacious sauna available for rent for an additional fee, complete with a spacious fireplace room. The cabin has a kettle grill. Guests are required to bring their own charcoal and lighting materials. 80 km to the west from Helsinki, pond Metsäniitynlampi 45 m. This log cabin (built in 1993) doesn't have its own beachfront. The cabin features a living room, combined kitchen and dining area, a shower-equipped bathroom, and two bedrooms, two beds in each. The cabin itself doesn't have a private sauna, but a separate beach sauna is available for rent from the owner at a price of €100 per day. Charging an electric car at the cabin is prohibited. However, arrangements for charging at the main building (located 100 meters away) can be made with the owner for a fee (using the tenant's own charging device). The property is a wooded lot with a flat yard area. From the lot, there's a slope leading down to the pond Metsätupa. Distances: Billnäs Ironworks 2.5 km, Fiskars Village 10 km, Raseborg Castle 17 km, Tammisaari 22 km, Hanko 56 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Raasepori

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Jižní Finsko, Uusimaa , Raasepori

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od

až pro 1 osob / mohou být dodatečné poplatky