Rekreační dům Aapeli iso

až 6 osob/y
3 pokoje/pokojů
2 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Nejbližší obec či město / centrum města: 8 km
 • Veřejná doprava: 3.6 km
 • Jezero: 75 m
 • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
 • Domácí zvíře povoleno
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký

Popis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. 86 km jihovýchodně od Seinäjoki, Hankavesi 75 m (šířka 1,7 km, délka 6,5 ​​km), mělká a mírně se svažující písečná pláž, molo, vlastní loď. Srubová vila, postavena v roce 2012, kuchyň-obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, hala, koupelna, sauna, technická místnost, kryté terasy. Domácí zvířata jsou povolena od 10. června 2021. Maximálně 3 domácí zvířata. Poplatek za zvíře je 20 e/rezervace. Wifi-připojení k internetu (4G router). Dvě vysoké židličky a dvě cestovní postýlky pro malé děti. Vzduchové tepelné čerpadlo s funkcí chlazení a topení. V letech 2021-2022, kdy se v areálu nenachází žádní zákazníci, bude na místě chaty postavena na dvoře sauna a penzion. Budovy budou po dokončení k dispozici k pronájmu nájemcům vily, pouze za příplatek. Vila se nachází na klidném a slunném pozemku, v blízkosti Ähtäri Zoo a golfového hřiště. Z chaty je pěkný výhled na jezero. Mezi chatou a jezerem vede cesta. Zoo Ähtäri je otevřeno po celý rok. Najdete zde širokou škálu rekreačních zařízení, tenisové kurty, kanoistické trasy, stezku pro horská kola a dobré možnosti rybaření. Lázně Mesikämmen, kde je také restaurace (2,5 km). Osvětlená běžecká/běžkařská trasa v délce 5 km v blízkosti pozemku a přístřešek je ve vzdálenosti 150 m. Kromě toho pěší stezka do 1,2 km vzdálené zoo a lezecký park Flowpark ÄhtäriZoo. V oblasti Ähtäri jsou k dispozici půjčovny, kde si je možno pronajmout např. motorové čluny, vodní skútry, čtyřkolky, kánoe, fat biky, vířivky. Nákupní centrum Tuuri 30 km, lyžařské středisko Vuorenmaa 60 km, jízdárna 10 km, letiště Seinäjoki 86 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Ähtäri

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Západ Finska, Pohjanmaa , Ähtäri

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 24240 CZK

např. 28. 5. 2024 - 4. 6. 2024

až pro 6 osob / mohou být dodatečné poplatky