Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Tunturivuokko 2

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

165 km severně od Rovaniemi, v turistické obci Ylläsjärvi, žádné možnosti koupání a rybolovu. Apartmán v dřevěném řadovém domě, rok výstavby 1989. Obytná kuchyň s rozkládací pohovkou, ložnice s dvoulůžkem, podkroví (strmé schody, podlahová plocha 15 m², ne pro dospělé) se 4 matracemi, elektrická sauna, stojan na voskování lyží, umývárna. Útulný apartmán v řadovém domku se nachází v obci Ylläsjärvi, poblíž služeb. Skibus 200 m. Osvětlená sjezdovka 200 m. Lyžařské vleky Iso-Ylläs 2,5 km a lázeňský hotel Ylläs-Saaga 2,5 km. Scénická silnice Ylläs a přírodní park 5 km. Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně. Ložní prádlo je k dispozici k pronájmu. Dodatečný poplatek za domácí zvíře. Upozornění: Na zdi domku a skladu jsou zásuvky pro vytápění auta, ale vezměte si prosím s sebou dlouhý topný kabel / prodlužovačku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kolari, Ylläsjärvi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Tunturivuokko 2


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022