Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Nordic chalet 9208

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Apartmánový hotel se nachází 165 km severně od Rovaniemi, ve vesnici Ylläsjärvi, nedaleko sportovního střediska Ylläs. Rok výstavby 2009. Obývací pokoj/kuchyň, jedna ložnice se dvěma samostatnými lůžky, jeden spací výklenek s palandou (horní postel šířka 80 cm, spodní lůžko šířka 120 cm), elektrická sauna, umývárna, samostatné WC. Kromě toho: Společná místnost pro údržbu lyží, úschovna ke konkrétním apartmánu, bezdrátové širokopásmové připojení. Apartmán se nachází ve 2. patře (vstupní patro). Výhled na sportovní středisko Ylläs. Kvalitní apartmán "Ski-In/Ski-Out" se nachází ve vesnici Ylläsjärvi, v oblasti Iso-Ylläs. Apartmán se nachází poblíž kabinkové lanovky a restaurace Taiga. Z apartmánu jsou snadno dostupné sjezdovky, lyžařské tratě, turistické trasy a noční aktivity. Domácí zvířata nejsou povolena. Ceny zahrnují závěrečný úklid. Ložní prádlo je k dispozici k zapůjčení. V případě jiného dne výměny (v týdnech 8-16) než v sobotu, je čas příjezdu v 16:00 a den odjezdu ve 12:00 hodin.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kolari, Ylläsjärvi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Nordic chalet 9208


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022