Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Lux iii

až 12 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

100 km severně od Kuusamo, 70 km východně od Kemijärvi, v turistickém centru Sallatunturi. Dřevěná vila, postavená v roce 2014. Zařízení na třech patrech. V přízemí sauna, parní lázně, umývárna, vířivka a 2 sprchy, místnost s televizi - TV je vybavena otvorem na karty a prostorovým zvukovým systémem (pro sledování filmů atd.), ložnice se 2 lůžky, technická místnost a samostatné WC. Ve středním patře obytná kuchyň, 2 ložnice - obě se 2 lůžky, samostatné WC se sprchovým koutem a krytá terasa. V horním patře podkroví se čtyřmi lůžky. Přístřešek pro auto a chýše na vaření. Lux III je exkluzivní vila smnoha vymoženostmi. Vila se nachází v klidné oblasti, na konci silnice. Služby turistického centra Sallatunturi jsou snadno dostupné. Lázeňský Holiday Club Salla 1,6 km, sportovní hala 4 km, Sobí park Salla 4 km, přírodní centrum Hautajärvi (provozuje Finská lesní správa) 30 km. Nejbližší obchod je malý obchod s potravinami propojený s hotelem, větší obchody jsou v Salla, vzdálenost je cca 11 km. Nejbližší prodejna není otevřena v následujících obdobích: 1.5 - 31.5. a 1.10.-30.11. Během těchto období je vzdálenost do nejbližšího obchodu 11 km. Veřejná pláž s grilem a ohništěm v chýši i venku, ve vzdálenosti 1.2 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Salla


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lux iii


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022