Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Kinttaanpirtti

až 20 osob/y

7 pokoje/pokojů

6 ložnic/ePopis

Interiér

64 km jihovýchodně od Kemijärvi, jezero Hoikkajärvi 50 m (délka 2,8 km, šířka 500 m), poměrně hluboká přírodní voda, měkké kamenité dno, molo, dvě vlastní lodě a dvě kánoe. Krásná lokalita, na souvrati, mezi dvěma jezery. Srubový dům, postavený v roce 1948, dříve obecní škola, zrekonstruovaný a upravený pro rekreační účely, poslední rekonstrukce v roce 2014. Vnitřní stěny tvoří převážně staré klády. V domě je velká hala, menší hala, kuchyň, ložnice se 2 palandami a samostatným lůžkem, ložnice se dvěma palandami, ložnice s palandou. V další části domu (vlastní vchod) je ložnici se dvěma samostatnými lůžky a palandou, ložnice s manželskou postelí. Kuchyňský kout (dřez, sporák, lednice a mikrovlnka), sauna (kamna na dřevo), koupelna (2 sprchy), místnost s krbem a WC. Kromě toho je v domě k dispozici: trouba na pečení, kamna na dřevo, 2 lednice/mrazničky, 3 vzduchová tepelná čerpadla a karaoke zařízení. K dispozici je také sauna u jezera s parní lázní, šatnou, elektrickým světlem. Voda musí být přinešena z jezera vzdáleného 10 m. Grilovací chýše. Objekt Kinttaanpirtti je vhodný i pro různé druhy akcí a příležitostí. Tato oblast nabízí dobré možnosti rybaření a lovu. 5 rybářských lístků k rybaření se síťí a na návnadu jsou zahrnuty v ceně (více informací u pronajímatele). Druhy ryb: okoun, pstruh, lipan (řeka Kintasjoki). Vlastní lodě, další veslice k pronájmu. Několik přístřešků a táboráků, ve vzdálenosti 3–10 km od chaty. Pozorovací věž pro ptáky 5 km, k zapůjčení jsou teleskopy a dalekohledy. Hned vedle vede stezka pro sněžný skútr. Suomutunturi 25 km, Ruka 80 km, Kemijärvi 65 km, Kuusamo 110 km, Posio 50 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Salla


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Kinttaanpirtti


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022