Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Aurora

až 10 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

Rekreační chata s mnoha vymoženostmi, u rybníka (jako v divočině), určený pro pozorování polární záře. Rozumná vzdálenost do Rovaniemi a Ranua. 45 km na jihovýchod od Rovaniemi, 65 km na sever od Ranua. Dřevěná vila, rok výstavby 2018. Rybník Tennilampi 65 m (délka 170 m, šířka 90 m), přírodní pláž, bahnité dno, veslice. V přízemí obytná kuchyň, tři ložnice - všechny s dvoulůžkem, dvě umývárny s toaletami, v druhé umývárně je také pračka a sušička. Otevřená terasa. Podkroví s dvoulůžky a 4 samostatnými matracemi. Sauna z Kelo-kulatiny ve dvoře, místnost se saunou (elektrická saunová kamna), umývárna/WC a obývací část. V budově sauny je kuchyňský kout s dřezem a lednicí. Kávovar. Sprchový kout v umývárně. Chatka na vaření u rybníka. Okolní terén je bažinatý. 3D prezentace v doplňkovém materiálu. Jiné chatky u rybníka nejsou. Tato chata je v klidném prostředí, sousedé nejsou vidět. Chata má střešní okna a šikmé stěny v ložnicích. Tyto konstrukční řešení nabízejí dokonalé možnosti pro pozorování polární záře přímo z interiéru. Protože v oblasti není žádné světelné znečištění, lze polární záři snadno pozorovat. Polární záře se obvykle objevují již na podzim. Další aktivity v této oblasti: pěší turistika, lov, rybaření a sběr lesních plodů a hub. Služby a atrakce v Rovaniemi a Ranua jsou v rozumné vzdálenosti. Služby v centru města Rovaniemi 45 km, Polární kruh, Santa-vesnička a Santapark 55 km. Zoo Ranua 62 km. Lyžařské středisko Ounasvaara 45 km. Peřeje Auttiköngäs 47 km, údolí soutěsky Korouoma 68 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Rovaniemi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Aurora


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022