Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Kotirannan mökit

až 2 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

V této chatě strávíte Vaši dovolenou obklopení jedinečnou divokou přírodou a pokocháte se krajinou vytvořenou pahorky Puljutunturi a Puljujärvi. V chatě je vše, co potřebujete - voda, elektřina a poklidná atmosféra Laponska. Malá chatka nabízí perfektní útočiště pro sólo cestovatele, pár nebo malou rodinu. Dospělí i děti si užijí malou lesní cestu za chatou - navíc v lese najdete spoustu hub a lesních plodů! 225 km severně od Rovaniemi. Jezero Puljujärvi 30 m (délka 1 km, šířka 500 m), hluboká a mělká voda, pevné písčité dno. Vlastní loď. Srub, 1991, obytná /kuchyň, ložnice se 2 lůžky, sauna (elektrická kamna), otevřená veranda. Nahoře: ložnice se 2 lůžky (strmé schody). Venku zásuvka pro auto. Sousede, 20 m. Lyžařské středisko LEVI, 50 km. Poznámka! Pokud máte domácího mazlíčka, platí se poplatek 22 eur / zvíře. Zarezervujte si prosím doplňkovou službu "Poplatek za domácí zvíře". Upozorňujeme, že jsou povolena maximálně dvě domácí zvířata. Poplatek za zvíře se platí za každé zvíře.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Kotirannan mökit


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022