Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Jormakka

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. Zrekonstruovaná a zrenovovaná chata u jezera, v blízkosti služeb turistického centra Levi. Domácí mazlíčci jsou povoleni za příplatek, 33 e/zvíře. Objekt se nachází se u jezera Akanjärvi, ve vzdálenosti 40 m, přírodní pláž. Hoblovaný srub, obývací pokoj, kuchyňský kout, dvoulůžko v ložnici, samostatné lůžko a palanda (spodní lůžko - šířka 120 cm) v další ložnici, sauna, rozkládací postel v šatně, umývárna a samostatné WC. V zimní sezóně (8.-16. týden) je příjezd možný nejdříve v 17:00 v den příjezdu a odjezd musí být nejpozději do 11:00 v den odjezdu. Srub je vybaven vzduchovým tepelným čerpadlem, které lze využít i pro chlazení v létě. Klidná lokalita, u jezera jsou i další chatky. Sousední chatky na obou stranách, takže pláž je sdílená. Pláž je v přírodním stavu, není vhodná ke koupání. Turistické centrum Levi 3,6 km. Obchody, restaurace a a další nabídky 3,5 - 4,5 km. Nejbližší sjezdovka Eturinne se nachází v centru Levi 4,3 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Jormakka


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022