Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Hilla

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

225 km severně od Rovaniemi, jezero Puljujärvi 30 m (délka 1 km, šířka 500 m), mělká a hluboká voda v přírodním stavu (bahnité a kamenité dno), veslice ke sdílení se sousední chatou. Vzdálenost k lodi cca 60 m. Srub, z roku 1992, kuchyňský kout, ložnice s dvoulůžkem, podkroví na spaní (10 m²) se 2 lůžky, elektrická sauna, umývárna/šatna, otevřená veranda. Domácí zvířata jsou povolena, poplatek za zvíře bude účtován podle počtu zvířat. Loď ke sdílení, pronajímatel si může v případě potřeby zapůjčit další loď. Propojení lyžařských tras od chaty k oficiální trase, 15 km upravovaných lyžařských tratí v okolí, přístřešek a chýše v divočině podél trasy. Lyžařské středisko LEVI 50 km. Venku zásuvka pro auto. Sousední chata 5642 Puljuvaaran majat/Juolukka. Umístění na mapě ukazuje místo pro vyzvednutí klíčů.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Hilla


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022